Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a

21 November, 12:32    Põllumajandusmasinad      Kuusalu vald, Harjumaa    105

6000€

  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
  • Veteran traktor Massey Ferguson 35 1961a
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
6000€ Hind
Harjumaa Maakond
Kuusalu vald Omavalitsus
Kuusalu küla Küla/linnaosa
Era Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

John F. Kennedy valitsemisaajaga samal aastal sündinud "Made in USA" pensionipõlve nautiv traktor Massey Ferguson otsib endale uut kaaslast, kellega koos sõita meeldivalt päikseloojangu poole nagu Ameerika filmis. Mr. Massey soovib, et uus kaaslane kannaks tumedaid päikeseprille, redneckile omast soengut ja stiilset kaabut ning oskas "hovdy" ütleda kõrgemal hääletämbril.

Veterantraktor on oma elu jooksul näinud palju asju, millest võiks lausa raamatu kirjutada. Selle perioodi jooksul on Mr. Massey süda puksunud 4148 töötundi kuid vanake on ikkagi väga hea tervise juures ja üsna reibas veel. Palava ilmaga jahutab Mässei end nina otsas oleva paagi seest tuleva rohelise kokteiliga. Hiljaaegu on vanake endale soetanud ka uued stiilsed tagajalakalossid millega talle vabal ajal meeldib noorust meelde tuletades mudas plärtsuta.

Ameerikas on kolm kohtuseadus mis on harmooniliselt kooskõlas Mr. Massey südameklappide arvuga. Kui Mr. Masseyga koos "house party" stiilis pidu panna, siis võib tema südamest välja hüpata 35 talupojahobust kes soovivad arheoloogilistest dinosaurustest tehtud valget vedeliku juua.

Vanake kolib enda uude koju ikkagi koos kohvritega. Rockabilli stiili fännav muhe Itaalia sportauto värvi kabriolett-traktori piloodiruum on võimalik teha ka vaakumkambriks. Kuid stiilne nahk laseb see eest uuel  trakatsi omanikul hingata suvel vabalt meeldivat O2-te sisaldavat hapniku mis ei ole sama paks kui hommikune pahmnott magamistoas. Sügisel hellitab kõrvalestasid sabin mis puudutab vaala eesnahast tehtud vanakese kaabut.

Oldskuuli trakal on olemas ID kaart ja pass millega ta võib viiu-viiu meestele lehvitada ning näidata oma stiilseid Bad-Ass ümaraid väikseid tagatulesid. 5494TB. Kuid hetkel on ID kaart veel tegemisel, sest ta saabus Liivimaale Frükki-Tükki-Tillilükkamise maalt. Üldiselt ega ta mingi Mehhiklane pole, kes on illegaalselt põhja tulnud. Peale selle on tema tervis korras, kuid kokkupõntsumine korral katab kulud kindlustusservice. Vanadusest tingituna käib Herr Massey kord aastas ka doktori juures kes tema silmad üle kontrollib ja aukudest väljapurskav läbiseeditud hingeauru lõhna alusel otsustab tema heaolu üle.
Pole olemas Maarjamaal talupoegade mõeldud turuplatsi, kust vanake endale uusi kodinaid ei leiaks. Spronoriteks on Põllumehe Kaubamaja ning muud toredad sõbrad. Thäts pritti fään-dääm-däästik!

Vanakesel on palju õdesid ja vendi. Jänkide kiidulaulu viisijuppe suguvõsa kohta näed siit: https://www.tractorbynet.com/guide/MasseyFerguson/mf35/reviews
Purusta Liivimaa lahti Stalini Nõukogude Liidu põllumajanduse limastest jäänustest ning murra enda koduhoovi sisse "I'll be back" stiilis burgerimaa noore talupoja märg unenägu Mässei Föörgusson thörthi faiv lennates laivi kõigest 4 untsi kullaga. Pimesta täistuledega sovetskoje tehnikaga abiellus olevaid sotsialistlike ideoloogiat taganutvaid farmereid kasutades selleks metsiku Lääne punase vaiba värvi glamuuri ja sära.

Heinakõrs suus samaegselt rehvi toksides saame rääkida kulla hinnast ja selle tuleviku väärtusest kuid mitte teiselpool traati John Smithi stiilis teleturust pähe kulund teksti mulle ette serveerides järgmiselt "oonli tuuteii, oonli tuu juu, maii friend! Tiss praiss änd ai vill kamm änd pei juu inn käss" This is not my cup of tea of style. Real men sit down, drink beer and talk!

Oled mees või ei ole? Kui oled, siis võta tjeedopuheliin ja tiri traati!

America Forever!

Võta kuulutajaga ühendust
Finantsteenuseid pakub Bigbank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega www.bigbank.ee ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.
Palun oodake