AEG ÖKO 8000 D-Sence pesumasin-kuivati 10kg 1600p

4 August, 11:12    Pesumasinad, kuivatid      Tallinn, Harjumaa    23

475€

  • AEG ÖKO 8000 D-Sence pesumasin-kuivati 10kg 1600p
  • AEG ÖKO 8000 D-Sence pesumasin-kuivati 10kg 1600p
  • AEG ÖKO 8000 D-Sence pesumasin-kuivati 10kg 1600p
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
475€ Hind
Harjumaa Maakond
Tallinn Omavalitsus
Haabersti linnaosa Küla/linnaosa
Era Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

TEIE KLASSIKALISTE RÕIVASTE KAITSJA
Uus Kombi pesumasin-kuivati koos ÖKOMix tehnoloogiaga segab nii pesuaine kui ka pehmendi veega enne, kui need trumlisse suunatakse. See tähendab, et ained on aktiveeritud juba enne riietega kokkupuutumist ja valmistavad pesu ette põhjalikuks hoolduseks. Nii jõutakse kõikide kiududeni, pakkudes neile täielikku kaitset. Nii on riided kogu ulatuses täielikult kaitstud ja seda tunduvalt lühema ajaga kui tavaliselt.

PIKAAJALINE KAITSE NII PESEMISEL KUI KUIVATAMISEL
Patenteeritud ÖKOMix-tehnoloogia tähendab sujuvat, katkematut pesu- ja kuivatusprotsessi. Erinevalt muudest seadmetest lahustab meie masin pesuaine ja pehmendi veega juba enne trumlisse suunamist, tehes nende toime võimalikult tõhusaks. Nii pesuaine kui ka pehmendi lahustatakse ja aktiveeritakse enne pesuga kokku puutumist.
See pesumasin-kuivati on praegu ainuke omalaadne turulolev seade, millele on antud Woolmarki sinine sertifikaat nii pesu kui kuivatuse eest, võimaldades masinas turvaliselt pesta ja kuivatada ka õrnu, näiteks ainult käsitsipestavaid villaseid esemeid.

KOHANDATUD TSÜKLID TAGAVAD TÕELISE MUGAVUSE
ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

Täiendavad toote eelised:
• DualSense-tehnoloogia abil saate puhtaks ja kuivaks kogu oma pesu, sealhulgas ka käsitsipestavad villased ja õrnad esemed.DualSense valib vastavalt pestavate riiete materjalile sobiva temperatuuri ja trumlipöörded ning kohandab programmi pikkust.

• NonStop ÖKOPower on optimaalne pesu- ja kuivatusprogramm igapäevaseks kasutuseks - 4 h/5 kg programm tagab tõhusaimad pesu- ja kuivatustsüklid võimalikult lühikese ajaga. Nelja tunniga saate puhtaks ja kuivaks 5 kg pesu – nii aja kui ka energia mõttes on see praegu kõige ökonoomsem lahendus maailmas.
• Nii pesule kui kuivatusele antud Woolmarki sinine sertifikaat lubab teil südamerahus masinas pesta ja kuivatada ka õrnu villaseid esemeid.

Energiaklass A

Lisapesuprogrammid: ÖKOPOWER (5kg/4h), kuni 2 loputust

Lisafunktsioonid: Ajasääsu funktsioon tagab energiatõhusa ja võimaliku lühiajalise pesu, Fuzzy Logic tehnoloogia, kohandub pesukogusega, MAX: Liigse pesukoguse näit

Aurufunktsioon: Auruga värskendamine kortsumisvastane funktsioon (voodipesu, rõivad jms)

Võta kuulutajaga ühendust
Finantsteenuseid pakub Coop Pank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvuge koolikalt teenuse tingimustega www.cooppank.ee ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.
Palun oodake