12 kontorimööbli komplekti - lauad + toolid

13 September, 15:28    Kontorisse      Tallinn, Harjumaa    9

10000€

12 kontorimööbli komplekti - lauad + toolid
12 kontorimööbli komplekti - lauad + toolid
12 kontorimööbli komplekti - lauad + toolid
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
10000€ Hind
Harjumaa Maakond
Tallinn Omavalitsus
Põhja-Tallinna linnaosa Küla/linnaosa
Äri Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

Töökohad 12 komplekti; ühe komplekti moodustab 3 lauda (erikujuline suur laud mõeldud kasutamiseks 3-st lauast ühendatult koosneva komplektina, lauaplaat puiduimitatsiooniga melamiin, elektrilised jalad) ja 3 tooli (töötool Leaf 4d käetugedega). Monitorid komplekti ei kuulu.

Vara alghind on 10 000 eurot, millele lisandub käibemaks. Pakkumise tegemiseks tasub pakkuja osalustasu 150 eurot ning tagatisraha 1 500 eurot Volta 1 OÜ arveldusarvele EE914204278620287808, märkides maksekorralduses vara ja pakkuja isiku. Pakkumised esitatakse e-posti aadressile [email protected]. Tagatisraha ja osalustasu tuleb tasuda hiljemalt pakkumise esitamisele samal tööpäeval, kuid mitte hiljem kui 14.10.2023. Pakkumises esitab pakkuja vara eest pakutava hinna ja kinnituse, et pakkuja aktsepteerib tingimusteta käesoleva pakkumiskutse tingimusi. Kui pakkumise teeb juriidiline isik, peab pakkumine olema allkirjastatud juhatuse liikme või volitatud esindaja poolt. Kui pakkumise teeb juriidiline isik, keda esindab volitatud esindaja, tuleb pakkumisega esitada esindusõigust tõendav juhatuse liikme poolt digitaalselt allkirjastatud või notariaalselt kinnitatud ärakirjaga volikiri. Pakkumisi on võimalik esitada kuni 14.10.2023. Pärast pakkumiste esitamise tähtaega otsustab Volta 1 OÜ hiljemalt 28.10.2023 müügilepingu sõlmimise või kõigi pakkumiste tagasi lükkamise.
Osalustasu ei tagastata. Eduka pakkumise tagatisraha arvestatakse müügihinna sisse, teiste pakkujate tagatisraha tagastatakse pakkujatele 15 tööpäeva jooksul. Kui edukas pakkuja ei sõlmi müügilepingut vara omandamiseks, jääb tasutud tagatisraha Volta 1 OÜ-le.
Enampakkumise korraldaja ei anna mistahes kinnitusi vara seisundi kohta ega vastuta varal esinevate võimalike nähtavate ega varjatud puuduste eest (vara müüakse nii, nagu see on). Pakkujal ei ole müügilepingu sõlmimise korral õigust esitada võõrandatava vara võimalikest puudusest tulenevalt mistahes nõudeid.
Enampakkumise korraldamisega ei tee Volta 1 OÜ siduvat tahteavaldust müügilepingu sõlmimiseks. Ühelgi juhul ei ole pakkujal õigust nõuda Volta 1 OÜ-lt enampakkumisest tulenevalt lepingu sõlmimist või esitada muid nõudeid enampakkumise korraldaja vastu.
Kui enampakkumise korraldaja otsustab müügilepingu sõlmimise pakkujaga, tasub pakkuja hinna 5 tööpäeva jooksul temaga müügilepingu sõlmimisest arvates, misjärel saab pakkuja vara valduse. Pakkuja korraldab enda kulul vara transpordi.
Soovi korral on võimalik leppida kokku enampakkumise esemega tutvumine, võttes ühendust alltoodud kontaktidel.
Varaga tutvumiseks ning ülejäänud pakkumist puudutavates küsimustes on Volta 1 OÜ kontaktiks Ahto Siht; tel: 501 6950; e-mail [email protected].

Võta kuulutajaga ühendust
Palun oodake