VALGEAMUURI NOORKALAD

23 Mai, 23:10    Kalad      Võru vald, Võrumaa    116

5€

  • VALGEAMUURI NOORKALAD
  • VALGEAMUURI NOORKALAD
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
5€ Hind
Võrumaa Maakond
Võru vald Omavalitsus
Madala küla Küla/linnaosa
Era Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

Müüa valgeamuuri (Ctenopharyngodon idella) noorkalad 12-15 cm 5€/tk, 15-18cm 8€/tk, Valgeamuur on kala, kelle looduslik leviala asub Kaug-Idast kuni Lõuna–Hiinani. Looduses kasvavad kalad kuni 120 cm pikkusteks ja kuni 30 kg raskusteks, tiikides nende kasv nii intensiivne ei ole. Kuna kalad on taimtoidulised ja söövad noores eas ööpäevas vähemalt samapalju kui ise kaaluvad, on nad asendamatud abilised tiikides ja muudes veekogudes taimede liigse vohamisemise (kinnikasvamise) ohjeldamisel. Sügavamates tiikides (al.2-3m) talvitub probleemideta. Kuna meie oludes looduslikult ei paljune, siis võõrliigina meie loodust ka ei ohusta. Rohtunud tiigi puhul soovituslik 1 kala 10m2 kohta (teha võib seda järk-järgult). Samas müüme ka pakslaupa (vetikasööja tiigikala) ja erinevaid dekoratiiv-tiigikalu: koi (jaapani karpkala), kuldsäinas, tiigi-kuldkala ja kuldne roosärg.
NB! Transportpakendid kalade jaoks meie poolt, küll aga võiks autos olla pikliku kujuga vann või kast, et kala pakend ei saaks sõidu ajal vigastada.

Võta kuulutajaga ühendust
Finantsteenuseid pakub Coop Pank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvuge koolikalt teenuse tingimustega www.cooppank.ee ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.
Palun oodake