Püha Birma kassipojad

23 Mai, 19:33    Kassid      Tallinn, Harjumaa    85

1000€

Püha Birma kassipojad
Püha Birma kassipojad
Püha Birma kassipojad
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
1000€ Hind
Harjumaa Maakond
Tallinn Omavalitsus
Kesklinna linnaosa Küla/linnaosa
Era Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

Sweet Katicat püha birma kassipojad. Saadaval on K2 pesakonnast veel üks ainus punase tabby maskiga sinisilmne kassioeg. Kipper on sündinud 25 aprillil 2023 ja beebipakike on juba pakitud, et uude koju reisida. Kipperi isa on Baltic Winner 2021 tiitliga.
Kõik meie kassipojad on uude koju minnes vähemalt 14 nädalat vanad ja kaaluvad vähemalt 1200gr. Kassipojad on saanud ussirohtu ja kahel korral vaktsineeritud. Kõigil Sweet Katicat kassipoegadel on mikrokiibid, FIFe Tõutunnistused ja EU veterinaarpassid.
Rohkem infot otse kasvatajalt või Sweet Katicat kodulehelt.
Pilte ja videoid püha birma tõu kohta leiate #sweetkaticat
Tõututvustus:
Tänapäeval loetakse birma kassi eliittõugude hulka. “Pühad kiisud” tõusevad teiste kasside hulgast esile oma võluva välimuse ja mõnusa iseloomuga. Nad on hästi kohanemisvõimelised ja sotsiaalsed loomad. Saavad enamasti hästi läbi pere teiste loomadega. Taluvad hästi ka laste vahel üsna ebamugavaid tähelepanuavaldusi. Üliviisakas kiisu ei põgene ka külaliste eest, vaid laseb ennast segamatult imetleda ja patseerib rahulikult ringi. Püha birma tõugu kass on truu ja seltsiv kaaslane, kes oskab oma peremehele meele järele olla. Väga uudishimuliku loomana süveneb ta kõikidesse kodustesse toimingutesse. Ta armastab inimese lähedust ja pikutab meelsasti süles või läheduses. Ka armastab püha birma jutustada. Oma meloodilise häälega räägib ta hommikul ärganud või koju saabunud pereliikmele kõikidest oma tegemistes. Püha birma tõugu kasside kasvanduses Sweet Katicat on veel pesakondi. Juba ka võimalik reserveerida kassipoegi. Soovi korral saab juba ka pikemalt ette planeerida oma uue lemmiklooma tulekut ja meil eksisteerib nn "kassipoegade ootenimekiri".

Võta kuulutajaga ühendust
Palun oodake