Õuekamin gaasiga

4 Märts, 13:25    Ahjud, kaminad, pliidid      Pärnu linn, Pärnumaa    25

50€

Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
50€ Hind
Pärnumaa Maakond
Pärnu linn Omavalitsus
Pärnu linn Küla/linnaosa
Era Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

Uus. Puudu on klaasist tuulekaitse (piltidel on see tuleaseme ümber).
Tuuletõkkega kamin gaasiballoonidele, viimistlus: pronks, Φ40 x 86 cm


MULTIFUNKTSIONAALNE KÜTTEKOHT: see ümmargune õues töötav lõkkelaud loob sooja ja romantilise lõkkeatmosfääri ning sobib ideaalselt iga siseõue kaunistamiseks.
SÜÜTESÜSTEEM: see lõkkeauk töötab propaanigaasil ja sellel on automaatne süütesüsteem, mis võimaldab tulekahju ajal hõlpsat ja mugavat juhtimist (vaja on ühte AA-patareid). Süütamine toimub nupuvajutusega, leegi intensiivsust reguleeritakse reguleerimisnupu abil. Tulekolde põhikorpuse saab varustada maksimaalselt 11 kg propaanigaasiballooniga (gaasiballoon ei kuulu komplekti).
OHUTU DISAIN: See kaasaegne lõkkease on konstrueeritud eemaldatava klaasist tuuleklaasiga, et tuul ei saaks tuld kustutada ja tagada kõigi läheduses viibijate turvalisus. Lõkkeauk sisaldab 1,2 kg laavakive, mis suudavad soojust säilitada ja hajutada, pakkudes jahedatel õhtutel mugavat soojenemist.
KOMPAKTNE SUURUS: Hästi valmistatud pulbervärvitud terasraamist tulelaud on eriti kompaktne ja sobib seetõttu ideaalselt kasutamiseks rõdul, terrassil ja aias. Praktilised kandesangad tagavad, et saate selle tulenõu hõlpsasti kõikjale asetada ja seda igal ajal pingutuseta liigutada.
TOOTEANDMED: Üldmõõtmed: Ø40 x 86H cm, Põhikorpuse mõõdud: Ø36 x 68,5H cm, Aluse suurus: Ø40 cm, Silindrilise sisekambri suurus: Ø33 x H50cm, Maksimaalne kandevõime 5kg silinder

Teavita sõpru oma kuulutusest

Teata ebasobivast kuulutusest
Soorita ostud turvaliselt!
Võta kuulutajaga ühendust

Võta kuulutajaga ühendust
Palun oodake