Muua renoveeritud 2 toaline korter

7 Июнь, 02:32         Tallinn, Harjumaa    10

114900€

Muua renoveeritud 2 toaline korter
Muua renoveeritud 2 toaline korter
1 / 2
Muua renoveeritud 2 toaline korter
Muua renoveeritud 2 toaline korter
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
114900€ Цена
Harjumaa Уезд
Tallinn Самоуправление
Lasnamäe linnaosa Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

Müüa renoveeritud ja valgusküllane 2-toaline korter Lasnamäel Paekaare tanaval. Korter asub kolmas korrusel. Korteris vahetatud kõik asjad:elektrijuhtmed, veetorud jne. - Uus remont. Peale remonti pole sees elatud! Korter müüakse koos kogu sisustuse ja tehnikaga.
Välisfassaad renoveeritud. Korteri uldpind on 32.7 m2. Korteris on magamistuba 8 m2, avar elutuba koos köögiga (17.2 m2)Vannitoa ja tualeti põrandad on plaaditud.Korteri põrandaid katab korralik laminaat. Korteri köögis asub uus köögimööbel ja sisse ehitatud köögitehnika.
Korter valmis.
Mõistlikud kommunaalkulud: umbes 70 € suvel ja 100 € talvel.
Tasuta parkimine maja juures, trepikoda fonolukuga.
Mugav ühistranspordi ühendus Kesklinna ja teiste linnaosadega. Vahetus läheduses on kõik eluks vajalik: kauplused, bussipeatused, lasteaiad, laste mänguväljakud, koolid.
Tulе ja tutvu oma unistuste korteriga!!!

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake