Ela elektrivõrgust sõltumata!

9 Июнь, 02:37         Põhja-Sakala vald, Viljandimaa    19

10900€

Ela elektrivõrgust sõltumata!
Ela elektrivõrgust sõltumata!
1 / 2
Ela elektrivõrgust sõltumata!
Ela elektrivõrgust sõltumata!
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
10900€ Цена
Viljandimaa Уезд
Põhja-Sakala vald Самоуправление
Arjassaare küla Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

On paiku, kus aeg ei kao, vaid jääb – rohu sisse, tuule sisse, vaikusesse. See talukoht ei paku mitte lihtsalt maad ja maja, vaid võimalust astuda eemale kiirusest ja astuda sisse millessegi palju ürgsemasse. Siin on ruumi kuulata, kuidas rohi kasvab, ja käia paljajalu mööda hommikust kastet, lastes mõtetel hajuda sama vabalt nagu udu üle põldude. Kuuskede vahele peitunud vana talukoht kannab endas lugusid, mis ei ole kadunud – need ootavad kedagi, kes oskab kuulata ja jätkata. See on paik neile, kes ei otsi lihtsalt kodu, vaid otsivad vaikust, juuri ja tunnet, et oled lõpuks kohal.
MAJA
Müüa talukoht, kus maja on säilinud, aga on väga halvas seisus, sest katus laseb läbi. Koht ise on imeline. Kuuskedega ühest servast piiritletud talukoht ootab uut ja asjalikku omanikku, kes on valmis talukohale uue võimaluse andma. Kinnistule ligipääs asfalteeritud teelt. Riiklikus andmebaasis EHR hoonete kohta andmed puuduvad antud kinnistul.
Rahvusarhiivi andmed: Laanemetsa talu majavalduse kohta puuduvad hoone inventariseerimise plaanid. Toimikus on info, et Laanemetsa talu hooneteks on elumaja-ait (ehitusaeg 1926), laut (1926) ja küün (1931). Anname teada, et tegemist on vana talukohaga, mis on eraldatud Pilistvere kirikumõisa maadest ja talukoha nimi oli kuni 1940. aastani Laanemetsa nr A-57, kin nr 2902. 23.12.1970. a Kõo Küla TSN Täitevkomitee otsuse nr 23 alusel kuulusid hooned Salme Sammelile.
TEHNOSÜSTEEMID
Võimalus elada täielikult elektrivõrgust sõltumatult (off-grid)Kuna elektriliitumine sellele kinnistule on kas küsitav, keeruline või väga kulukas, avaneb siin hoopis teistsugune ja tänapäeval üha hinnatum võimalus – täielik autonoomsus ja sõltumatus.See tähendab elu ilma igakuise elektriarvetaSee tähendab vabadust valida, kus ja kuidas eladSee tähendab sõltumatust hinnatõusudest ja võrgupiirangutestKoostöös partneriga on võimalik rajada täielikult autonoomne energialahendus, mis sisaldab:päikesepaneeleakupankageneraatorit talveperioodiksSüsteem võimaldab aastaringset kasutust ja toimivat elukeskkonda ka täiesti eraldatud asukohasOrienteeruv hinnasuurus keskmisele eramule: alates ~20 000 €Väiksema tarbimise korral võimalik ka soodsam lahendusKui soov kasutada elektrit ka kütteks (nt soojuspump), tuleb arvestada suurema investeeringugaOluline: akude jaoks on vajalik soe ruum (vajadusel võimalik lahendada ka lisalahendusena)Lisainfo ja personaalsed lahendused:KH Energy_info at khenergy.ee__+3725257583_
MÜÜGIOBJEKT
Antud tervest kinnistust müüakse majagapiirnev ala - kõik kokku suurusega ca 1,3ha (vaata plaani). Võimalik on osta veidike suurem või veidike väiksem kinnistu, omanikuga kokkuleppele jõudes. Maa mõõtmisprotsessi ei ole veel alustatud, seega on see veel võimalik.
ASUKOHT
Talukoht on keset metsi. Lähim asum Pilistvere, kus on kirik, rahvamaja, kus asub ka raamatukogu, hooldekodu. Talukoha kaugused teistest linnadest ja asumitest:Pilistvere 8 km Põltsamaa 11 km Adavere 13 km Imavere 14 km Viljandi 46 km Jõgeva 49 km Tartu 69 km Pärnu 118 km Tallinn 119 km
Iga hea lugu algab ühest otsusest — kui see tundub sinu oma, võta ühendust. Vastan meeleldi kõikidele tekkinud küsimustele ning müügiprotsessi korraldab vanemmaakler Dagmar Lundver.

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake