KORTER Korter vajab kap

11 Июнь, 02:39         Kehtna vald, Raplamaa    35

6900€

KORTER

Korter vajab kap
KORTER

Korter vajab kap
1 / 2
KORTER

Korter vajab kap
KORTER

Korter vajab kap
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
6900€ Цена
Raplamaa Уезд
Kehtna vald Самоуправление
Lellapere küla Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

KORTER

Korter vajab kap.remonti.

Vesi kortermajas puurkaevust, mis kuulub ühele maja elanikule. Kanalistasioon kogumiskaev.

Korteris puuküte, kolded vajavad renoveerimist ei tohi hetkel kütta, korstnaots uuesti ülesse ladumist.



MAJA

Maja vajab renoveerimist. Üks osa hoonest on soojustatud ning korter asub just sellel soojustatud poolel. Hoone üldine seisukord on halb. Korteriühistu on küll moodustatud, kuid see ei tegutse.

Ehitisregistris märgitud ehitusaasta ei vasta tegelikkusele. Tegelik ehitusaasta võib pärineda 1960. aastatest.



ASUKOHT/ÜMBRUS

Lähim suurem asula on Kehtna alevi, mis asub 6,5 km kaugusel. Kehtnas on mõisakompleks koos pargiga, mõisakompleksis asub Kehtna vallavalitsus. Alevikus on Kehtna Kutsehariduskeskus, põhikool, lasteaed, valla keskraamatukogu, kaks perearsti, apteek, juuksur jt. teenindusasutused. Kehtnas on jalgpallistaadion, Kaereperes (11 km kaugusel) asub spordikompleks ujula ja spordisaalidega.



Suuremad kaubandus-, teenindus- ja haridusasutused asuvad Rapla linnas 16 km raadiuses. Bussipeatused 2,1 km ja 2,9 km kaugusel ning raudteejaam Raplas 14,5 km ja Keavas 9 km (http://elron.ee/).

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake