Sanruum: saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesiKüte ja ventilatsioon: õhksoojuspump, elektriküte, kam

15 Juuni, 02:35         Valga vald, Valgamaa    9

155000€

Sanruum: saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesiK
Sanruum: saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesiK
1 / 2
Sanruum: saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesiK
Sanruum: saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesiK
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
155000€ Цена
Valgamaa Уезд
Valga vald Самоуправление
Valga linn Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

Sanruum: saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesiKüte ja ventilatsioon: õhksoojuspump, elektriküte, kamin, kombineeritud küteKöök: külmik, köögimööbelSide ja turvalisus: Internet, naabrivalve, videovalve, aiaga ümbritsetudLisainfo: terrass, TV, seinakapp, panipaik, kõrvalhoone, parkimine tasuta, garaaž, parkett, pakettaknad, mööbel, mööbli võimalus, garderoob, elekterÜmbrus: teed heas seisukorras, Pedeli jõgi 170 mMüüa korterid Valga kesklinnas Pedeli jõe puhkeala läheduses
Müüa renoveeritud 3-korruselises kivimajas (kokku 5 korterit) koguni 4 korterit väga heas asukohas Valga kesklinnas, Pedeli jõe puhkeala vahetus läheduses.
Tegemist on suurepärase võimalusega nii suurele perele kui ka investeeringuks!
Korterite kirjeldus:
Korterid 1 ja 3 – kokku ehitatud ning trepiga ühendatud avaraks elamispinnaks. Suurem osa pinnast on 2019. aastal kapitaalselt renoveeritud. Korteris on palju ruumi ning olemas ka saun, mis pakub mõnusat lisaväärtust igapäevaeluks.
Korter 4 – 2-toaline korter, mis on koheselt elamiskõlblik. Vajadusel saab teha kosmeetilist värskendust vastavalt oma maitsele.
Korter 5 – 3-toaline korter, kus on tehtud remondieelne lammutustöö. Suurepärane võimalus kujundada elamine täpselt oma soovide järgi või rajada näiteks ilusalong, büroo või muu äripind.
Lisaväärtused:
Müügihinna sisse kuulub ka maja juurde kuuluv garaaž kahele autole, millel on lisaks eraldi panipaiga- või tööruum
Kinnistul asub ka väga ruumikas punasest tellisest kõrvalhoone, mis pärineb krahv Bergi ajast – sobib ideaalselt panipaigaks, töökojaks või arendamiseks
Kõik hooned paiknevad privaatsel õuealal, mis tagab rahu ja turvalisuse
Maja ja asukoht:
3-korruseline kivimaja
Rahulik ja roheline piirkond
Pedeli jõe puhkeala lähedus – ideaalne sportimiseks ja jalutamiseks
Kõik eluks vajalik kesklinnas mugavalt lähedal
Sobivus:
Suurele perele
Mitme põlvkonna kooselamiseks
Investeerimiseks (üürikorterid või äripind)
Hind: 155000 eur.
Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!telefon + *** ********.

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake