Kena ja hubane kodu, looduskaunis Seljametsa külas!

22 Июль, 02:35         Pärnu linn, Pärnumaa    26

73000€

Kena ja hubane kodu, looduskaunis Seljametsa külas!
Kena ja hubane kodu, looduskaunis Seljametsa külas!
1 / 2
Kena ja hubane kodu, looduskaunis Seljametsa külas!
Kena ja hubane kodu, looduskaunis Seljametsa külas!
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
73000€ Цена
Pärnumaa Уезд
Pärnu linn Самоуправление
Seljametsa küla Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

Looduskaunis Sejametsa külas müüa hubane ja armas kahetoaline korter.
Kena ja maitsekalt kujundatud kodu asub mugaval esimesel korrusel.
Kolm aastat tagasi uuendati kogu siseviimistlus, kaasajastati köök, paigaldati uus köögimööbel. Renoveerimistööde käigus ühendati duširuum tualetiga,.
Korter on soe ja energiasäästlik – kütmiseks on õhkkaminasüsteem ning lisamugavust pakub õhksoojuspump.

Kortermaja on renoveeritud – soojustatud on fassaad, trepikojad on remonditud. Renoveerimislaen on majal tasutud, seoses sellega on ülalpidamiskulud madalad.

Pakkumine sobib sobib suurepäraselt ostuhuvilsele, kes hindab rahulikku ja looduslähedast elukeskkonda.

Seljametsa on rahulik ja looduskaunis küla, kus on hea elada nii peredel kui ka looduse armastajatel. Külas asuvad lasteaed-algkool, mänguväljak, muuseum ning aktiivne kogukond.

Läheduses ootavad männimetsad ja Seljametsa karjäär, kus on ujumis-, päevitamis- ja grillimisvõimalused. Paikuse jääb vaid 3 km kaugusele ning Pärnu linnapiir umbes 7 km kaugusele. Hea bussiühendus, valgustatud kergliiklustee ja koolibuss tagavad mugava liikumise.

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake