Suurepärase asukohaga maatulundusmaa Tartu lähedal

14 Август, 02:41        44

30000€

Suurepärase asukohaga maatulundusmaa Tartu lähedal
Suurepärase asukohaga maatulundusmaa Tartu lähedal
1 / 2
Suurepärase asukohaga maatulundusmaa Tartu lähedal
Suurepärase asukohaga maatulundusmaa Tartu lähedal
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
30000€ Цена
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

See avar maatulundusmaa pakub suurepärast võimalust nii pikaajaliseks investeeringuks kui ka tulevikuplaanide elluviimiseks. Kinnistu paikneb vahetult Tallinn-Tartu maantee ääres, tagades väga hea ligipääsu ja kiire ühenduse Tartu linnaga. Looduslähedane ümbrus, läheduses asuvad puhkealad ja matkarajad ning mugav bussiühendus loovad väärtusliku kombinatsiooni heast asukohast ja rahulikust keskkonnast.

Lisainfo: Sander, +372 5-190-7700, sander.palberg(@tehingukeskus.ee)

_______________________________________

Enampakkumisel saad osaleda kuni 03.09.2026 13:00:
https://www.varakeskus.ee/krundid-tartu-vald-tartu-maakond-kinnistu-tartu-klje-all-krevere-klas-tartu-mnt-16

_______________________________________

Tegu on 100% maatulundusmaaga.

Kinnistu piirneb ühest küljest Tallinn-Tartu maanteega. Mahasõit toimub eraomandis olevalt teelt.

Kinnistul ei ole liitumisi, lähim alajaam/jaotusseade (Kristo:(Tartu M)) jääb kinnistust 294 m kaugusele.

Kinnistu asub Tartu valla üldplaneeringu alal.

Tartu valla üldplaneeringuga on võimalik lähemalt tutvuda siin: https://tartuvald.ee/elukeskkond-transport-ehitus/planeerimine-ja-ehitus/uldplaneering

Kinnistule kehtivad järgmised kitsendused: elektripaigaldise kaitsevöönd; maaparandushoiu-ala; ranna või kalda piiranguvöönd; avalikult kasutatava tee kaitsevöönd.

Kitsenduste ja nende mõjualadega on võimalik lähemalt tutvuda Maa- ja Ruumiameti kitsenduste kaardirakenduses: https://kitsendused.kataster.ee/public?code=38301:003:0390

Lähim bussipeatus (Kärevere) asub kinnistu piiril.

Kinnistu lähedusse jääb mitmeid puhkekohti ja matkaradasid. Tartu linna jõuab autoga ca 15 minutiga, muidugi on olemas ka mugav bussiühendus.

Pildid: Maa- ja Ruumiamet, Google Maps Street View ning Maa- ja Ruumiameti Fotoladu 2022.

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake