Värskelt renoveeritud soe ja hubane korter kesklinnas, kõrged laed - 2,8 m

21 Juuni, 02:31         Tallinn, Harjumaa    14

139900€

Värskelt renoveeritud soe ja hubane korter kesklinnas, kõrged laed - 2,8 m
Värskelt renoveeritud soe ja hubane korter kesklinnas, kõrged laed - 2,8 m
1 / 2
Värskelt renoveeritud soe ja hubane korter kesklinnas, kõrged laed - 2,8 m
Värskelt renoveeritud soe ja hubane korter kesklinnas, kõrged laed - 2,8 m
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
139900€ Hind
Harjumaa Maakond
Tallinn Omavalitsus
Kesklinna linnaosa Küla/linnaosa
Äri Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

Värskelt renoveeritud soe ja hubane korter kesklinnas, kõrged laed - 2,8 m.



KORTER

Avara planeeringuga ja kõrgete 2,8 m lagedega stuudiokorter on põhjalikult renoveeritud 2025 aasta lõpus. Ehitatud uued põrandad, paigaldatud uus torustik ja elektrisüsteem. Paigaldatud reguleeritav põrandaküte tsentraalse kaugkütte baasil ja korralik soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mis tagab hea sisekliima. Muinsuskaitse nõuetele vastavad kititud puitaknad (välimisel raamil üks klaas ja sisemisel 2x klaaspakett) ning tulekindel turvauks. Paigaldatud uus kvaliteetne Noblessa köögimööbel koos tehnikaga (külmik, pliit, ahi söefiltriga kubu ja nõudepesumasin), muudetav LED valgus köögikappide all ning mööbli tagasein kaetud klaasiga. Põrandad kaetud naturaalse puitparketiga. Korterisse on võimalik lisaks paigaldada kamin, vaba lõõr korstnas olemas.



PARKIMINE JA PANIPAIK

Võimalik parkida ühte autot aiaga piiratud suletud hoovis (ühine hoov, kus kohad ei ole ära jagatud), värav avaneb telefoniga. Tallinna elaniku parkimisloaga soodne parkimine ka tänaval (120 eurot aasta).

Majas olemas ühine panipaik jalgrataste jms hoidmiseks ning peatselt luuakse ka eraldi panipaigad korteritele.



KÕRVALKULUD

Suvekuudel kommunaalteenuste arve umbes 70-80 eurot, talvekuudel keskmiselt 120 eurot + elekter vastavalt personaalsele tarbimisele.



KORTERELAMU

Korterelamus on kokku 16 korterit. Ajalooline Süda tn 9 on tunnistatud arhitektuurimälestiseks. Majas on tegus korteriühistu ja hoones on jooksvalt teostatud renoveerimistöid. Ehitatud uued korstnad, korrastatud fassaad, uuendatud maja elektrisüsteem ja torustik. Samuti on remonditud trepikodasid ning vahetatud ka uksed. Eelmisel aastal liitus kogu maja tsentraalse kaugküttega. Kevadel alustatakse katusekatte vahetusega ja paigaldatakse ATS süsteem. Majas on Telia optiline kaabel, mis annab võimaluse kiireks Internetiks.



ASUKOHT

Korter paikneb ühel Tallinna hinnatuimal vaiksel tänaval Tatari asumis. Tegemist on suurepärase elupaigaga linnaelu armastavale inimesele, tagades kõik südalinna mugavused lühikese jalutuskäigu kaugusel. Lähedusse jäävad mitmed kohvikud ja restoranid, kaubanduskeskused, meelelahutus, sportimisvõimalused. Lähedal asuvad ühistranspordipeatused (buss, tramm), jalutuskäigu kaugusel on Vanalinn, Vabaduse väljak, Tallinna Kaubamaja, Stockmann ja Solarise Keskus.



Tahad elada südalinnas ajaloolise hõnguga majas? Helista ja lähme seda stiilset kodu, või miks mitte ka üüriinvesteeringut, vaatama!

Tule vaata ja tee oma hinnapakkumine!


--Müüme, hindame ja teeme Sinu kinnisvara dokumendid korda - iga päev, suurima rõõmu ja pühendumisega!
Edasta müügisoov www.arcovara.ee/et/#edasta-myygisoov
Telli hindamine www.arcovara.ee/et/#telli-hindamine
Saada ehitus- või kasutusloa soov seadustamine.arcovara.ee

Võta kuulutajaga ühendust

Pakkumised, mida mujalt ei leia

Change
Palun oodake