Kivimaja Suurupis!

18 Juuni, 02:36         Harku vald, Harjumaa    14

150000€

Kivimaja Suurupis!
Kivimaja Suurupis!
1 / 2
Kivimaja Suurupis!
Kivimaja Suurupis!
Kuulutuse sisu Lisa lemmikutesse Jaga Facebookis
150000€ Hind
Harjumaa Maakond
Harku vald Omavalitsus
Suurupi küla Küla/linnaosa
Äri Kuulutuse tüüp
Müüa Tehingu tüüp

Müüa hubane kivimaja hinnatud Suurupi piirkonnas, Liivakivi teel!
Kinnistu suurus on 1168 m² ning maja suletud netopind ca 130 m². Tegemist on osaliselt renoveeritud ja osaliselt väljaehitamata majaga, mis annab suurepärase võimaluse kujundada kodu täpselt oma soovide järgi.
Maja esimesel korrusel asuvad köök koos pliidi ja soojamüüriga, pesuruum, WC, koridor, garaaž ning väljaehitamata ruumid. Leiliruum on ette valmistatud, kuid vajab lõplikku valmimist.
Teisel korrusel on kaks tuba, väike trepihall või töönurk, rõdu ning lisaks väljaehitamata osa, kus on võimalik luua juurde eluruume või panipaiku.
Maja on liidetud tsentraalse vee- ja kanalisatsioonitrassiga. Juurdepääs kinnistule on avalikult teelt ning kinnistu on aiaga ümbritsetud. Sissesõidutee on kaetud kiviparketiga.
Aed on tõeline rohenäppude unistus – siin kasvavad õunapuud, marjapõõsad ning rajatud on lillepeenrad. Maja taga paiknevad kaks kasvuhoonet ja väike kuur puude või aiatööriistade hoiustamiseks.
ASUKOHT Asukoht on suurepärane – rahulik, roheline ja looduslähedane, samas hea ühendusega linnaga. Suurupi rand ja meri jäävad vaid umbes 2 km kaugusele, pakkudes suurepäraseid võimalusi ujumiseks, jalutamiseks ja rannamõnude nautimiseks.
See kodu sobib inimesele, kes hindab rahulikku elukeskkonda ning soovib kujundada maja oma käe järgi.
Oled oodatud majaga lähemalt tutvuma!
www.domare.ee
Helista meile kõigis kinnisvaraküsimustes – ost, müük ja üür. Sind nõustavad kogemustega ja tunnustatud maaklerid.

Võta kuulutajaga ühendust

Pakkumised, mida mujalt ei leia

Change
Palun oodake