Oma paik maal - hea ligipääsuga!

11 Июнь, 02:46         Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa    25

29900€

Oma paik maal - hea ligipääsuga!
Oma paik maal - hea ligipääsuga!
1 / 2
Oma paik maal - hea ligipääsuga!
Oma paik maal - hea ligipääsuga!
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
29900€ Цена
Pärnumaa Уезд
Põhja-Pärnumaa vald Самоуправление
Kadjaste küla Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

Kadjaste külas müüa hea ligipääsuga kinnistu.
Kahekordne elamu vajab põhjalikku renoveerimist ning pakub võimalust kujundada sellest oma vajadustele vastav maakoht — soovi korral kasutades elamiseks vaid esimest korrust.Hooned on amortiseerunud, seega sobib pakkumine eelkõige ostjale, kes otsib kohta uueks alguseks maal.

Olemas on elektriühendus 3x25A.Vesi on kaevust ja kasutusel on kuivkäimla (uus, paar aastat tagasi tehtud).Lisaks on internetiühendus, paigaldatud on valguskaabel, mis tagab kiire ja kvaliteetse ühenduse.
Vändra on kõigest ca 7 km kaugusel, kus on olemas kõik eluks vajalik: toidupoed (Coop, Grossi), lasteaed, põhikool, gümnaasium, staadion, raamatukogu, postipunkt, apteegid, kütusetanklad, erinevad kauplused, politsei, perearstikeskus ja muud asutused.Pärnu on ca 51 km kaugusel, umbes 36 minutit autosõitu.
Helista, küsi lisa ja tule kindlasti vaatama!SOOVID SEDA OBJEKTI OSTA, AGA ENNE ON VAJA OMA KINNISVARA MÜÜA, SIIS PÖÖRDU JULGELT MINU POOLE, AITAN SUL SEDA TEOSTADA.
Raivo KohvKutseline maaklerKutsetunnistus nr 194713Kinnisvaramaakleri reg.nr KMR 32470

TASUTA kinnisvara turuhind ja müüginõuanne!Kui soovid müüa kinnisvara ja ei tea millest alustada, siis see lahendus on just sulle!Kliki siia ja tutvu meie TASUTA teenusega.

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake