Avar 3-toaline 1. korruse korter keskküttega majas.

14 Август, 02:34         Pärnu linn, Pärnumaa    39

99000€

Avar 3-toaline 1. korruse korter keskküttega majas.
Avar 3-toaline 1. korruse korter keskküttega majas.
1 / 2
Avar 3-toaline 1. korruse korter keskküttega majas.
Avar 3-toaline 1. korruse korter keskküttega majas.
Содержание объявления Добавить в избранное Поделись в Facebook
99000€ Цена
Pärnumaa Уезд
Pärnu linn Самоуправление
Pärnu linn Деревня/район
Бизнес Тип объявления
Продается Тип сделки

Müüa avar 3-toaline 1. korruse korter keskküttega majas.

Tutvumispäevale vajalik eelregistreerimine.

See on suurepärane võimalus inimesele, kes soovib kujundada kodu oma maitse järgi. Korter vajab kaasajastamist ning teha tuleb mõned väiksemad kipsitööd, kuid suurem osa eeltööst on juba tehtud.

WC ja duširuum on renoveeritud ning paiknevad eraldi. Lihtsate vahenditega on võimalik taastada tubade vahelised kaunid puituksed ning uuendada aknapõsed, mis annaksid kodule veelgi rohkem iseloomu.

Põrandaid katavad osaliselt kilpparkett ja osaliselt laminaat. Eraldi köök on avar ning sinna mahub mugavalt kogu pere ühise söögilaua ümber. Korteril on läbi maja planeering, mis tagab rohkelt loomulikku valgust ja hea õhuliikumise.

Trepikojas on vaid neli korterit ning kahe korruse vahel asub ühiskasutatav rõdu. Majal on keskküttele üleminekuks võetud laen, kuid igakuised maksed on mõistlikud.

Hiljuti on renoveeritud trepikojad ning korrastatud mahukad keldriboksid. Parkimine on tasuta maja ees.

Asukoht on hea – lähedal asuvad bussipeatus ja mugav ühendus kesklinnaga. Vahetus läheduses on suur Coop ja Selver (Vana-Pärnu piirkonnas) ning teisel pool väike Rimi. Sportimisvõimalustest on lähedal korvpallisaal, tennisehall ja uus padelihall. Samuti asuvad piirkonnas mitu lasteaeda ja põhikool.

Tasub tulla tutvuma!

 Расскажите друзьям о своем объявлении

Связаться с продавцом

Предложения, которых вы больше нигде не найдёте

Change
Palun oodake