SOOV kasutamine

Konto loomine

Et kuulutusi Soov.ee lehele sisestada ning neid hallata, tuleks Sul kõigepealt registreeruda SOOV.ee kasutajaks. Kontoga liitumiseks vajuta SOOV.ee lehel paremal ülal asuvale nupule "Logi sisse" ning avaneva lehe all servas on link "Registreeru tasuta!". Sellele lingile vajutades avaneb vorm "Loo Soovi kasutajakonto". Sul tuleb täita kõik lahtrid ning sisestada kaks korda parool, millega hakkad edaspidi SOOV.ee kontole sisse logima. Kui kõik on valmis, vajuta jätkamiseks "Loo konto". Sinu e-mailile saabub kiri, milles olevale kinnituslingile vajutades kinnitad SOOV.ee kasutajakonto. Kui kõik see on tehtud, võidki logida oma SOOV.ee kontole sisse ning asuda kuulutusi lisama.

Lisades kuulutuse ilma kontot omamata, luuakse Sulle ka automaatselt kasutajakonto. Pärast kuulutuse lisamist saabub Sinu e-mailile kinnituslink, millele vajutades nii kuulutus ja ka Sinu kasutajakonto aktiveeruvad ning oled oma kontole sisse logitud. Esimest korda oma kasutajakontot külastades tuleb Sul määrata ka oma kasutajakonto parool, millega hakkad edaspidi kontole sisse logima. Kasutajanimeks on Sinu e-maili aadress.

Kui oled oma kasutajakonto parooli unustanud, saad siit tellida oma e-mailile lingi, mille kaudu saad määrata uue parooli: SOOV.ee/parool-kadunud

 

Kuulutuse lisamine

Kuulutust on võimalik lisada nii läbi SOOV.ee konto kui ka veel kontot omamata. Selleks vajuta "Lisa kuulutus". Kui Sa oled registreerunud SOOV.ee kasutaja, tuleks kõigepealt logida kontole sisse ja seejärel vajutada "Lisa kuulutus" ning võidki asuda kuulutuse andmeid sisestama. Samal lehel on Sul võimalik valida ka erinevaid tasulisi lisateenuseid. Valides tasulisi teenuseid või lisades ärikuulutuse, suunatakse Sind läbi pangalingi maksma. Kui kõik andmed on sisestatud, vajuta lehekülje lõpus "Lisa kuulutus".

Kui Sul veel ei ole SOOV.ee kasutajakontot, saad kuulutuse lisada ka vajutades avalehel nuppu "Lisa kuulutus". Pärast kuulutuse lisamist saabub Sinu e-mailile kinnituslink, millele vajutades nii kuulutus ja ka Sinu kasutajakonto aktiveeruvad.

 

Kuulutuse muutmine

Avaldatud kuulutust saad igal ajal muuta logides sisse oma SOOV.ee kasutajakontole. Pealkirja all "Kuulutused" näed oma aktiivseid kuulutusi ning saad muuta kuulutuse sisu vajutades "Muuda kuulutust", muuta fotosid vajutades "Muuda pilte" ning tellida juurde lisateenuseid vajutades "Tee nähtavaks". Samuti on Sul võimalik kuulutuse ilmumisaega pikedada vajutades "Pikenda kuulutust" või märkida kuulutus broneerituks või müüduks.

 

Kuulutuse kustutamine

Kuulutuse kustutamiseks tuleb Sul logida oma SOOV.ee kontole sisse ning pealkirja all "Kuulutused" näed kõiki oma aktiivseid kuulutusi. Valides "Kustuta kuulutus", see kuulutus eemaldatakse koheselt.

 

Kuulutuse pikendamine

Kui soovid oma kuulutuse ilmumisaega pikendada, tuleb Sul logida oma SOOV.ee kontole sisse ning pealkirja all "Kuulutused" näed kõiki oma kuulutusi. Iga kuulutuse kõrval on roheline nupp "Pikenda kuulutust". Vajutades sellele, avaneb uus aken kuulutuse pikendamise võimalusega ning ka lisateenuste valikuga, samas on näha ka teenuste hinnad. Märkides ära oma soovitud valiku, suunatakse Sind edasi läbi pangalingi maksma. Kuulutuse kehtivusele lisandub 30 päeva ja uueneb ka kuulutuse kuupäev. Pikendada on võimalik nii aegunud kuulutust kui ka aktiivset kuulutust.

 

Lisateenuste valimine

Kui soovid oma kuulutust teiste seas esile tõsta, soovitame kasutada erinevaid lisateenuseid. Lisateenuste valimiseks sisene oma SOOV.ee kontole, vali "Kuulutused" ning iga aktiivse kuulutuse kõrval on roheline nupp "Tee nähtavaks". Vajutades sellele nupule, avaneb uus aken erinevate lisateenuste valikutega, samas on näha ka teenuste hinnad. Märkides ära oma soovitud valiku, suunatakse Sind edasi läbi pangalingi maksma. Lisateenused aktiveeruvad koheselt pärast tasumist. Lisateenuse kohta saad täpsemalt lugeda siin:

 

Arvete printimine

Kui oled kuulutuse või lisateenuse eest tasunud, on Sul võimalus selle kohta näha ka arvet. Arvete vaatamiseks ning printimiseks, tuleb Sul logida sisse oma SOOV.ee kontole, ning valida lehe vasakul pool olevast menüüst "Tellimuste ajalugu".

 

Kuulutusele vastamine

Kui soovid kuulutajaga kontakteeruda, saad seda teha vajutades kuulutuse all või lehel paremal pool ääres olevale punasele nupule "Saada kasutajale kiri". Uues aknas avaneb vorm, mille kaudu saad saata kuulutajale teate.

Sulle saadetud sõnumeid ning vastuseid sõnumitele saad lugeda logides oma SOOV.ee kontole sisse ja valides pealkiri "Sõnumid". Avades sõnumi, on sellele võimalik samas ka vastata.

 

Äripaketid

Äripaketid on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad Soov.ee lehele lisada rohkem kuulutusi ning kuulutavad tihti.

Äripaketi tellimiseks peab Teil olema Soov.ee kasutajakonto. Konto kaudu on Teil võimalik valida oma soovidele ja vajadustele vastav kuupakett. Paketi saate valida kontol vasakpoolsest menüüst pealkirja alt "Äripakett".

Valides äripaketi maksate vaid kuumaksu ja saate lisada paketis sisalduva arvu kuulutusi ilma nende eest eraldi tasumata. Lisaks on Teil võimalus oma ettevõtte kohta rohkem infot jagada ning Soovi punkte saate kasutada kuulutuste uuendamiseks või lisateenuste tellimiseks. NB! Soovi punkte ei saa kasutada äripaketi eest tasumiseks.

Kui Teie aktiivsete kuulutuste arv ületab valitud paketis sisalduvate kuulutuste arvu, siis suureneb automaatselt ka Teie kuupakett järgmisele tasemele, et mahutada ära kõik Teie kuulutused.

Paketi kehtivusaeg on 30 päeva. Kuulutused on nähtavad seni kuni Teil on olemas kehtiv kuupakett.

Pärast kehtivusaja lõppu on Teil võimalus paketti pikendada. Kui Te paketti ei pikenda, kaovad automaatselt kõik äripaketiga seotud andmed, ning kuulutused muutuvad peidetuks. Tellides hiljem uuesti äripaketi, on Teil võimalik oma kuulutused jälle nähtavaks muuta.

 

Soovi punktid

Soovi punktid on lihtsaim ja mugavaim võimalus kuulutuste ja lisateenuste eest tasumiseks. Ostes Soovi punkte ei pea Sa iga tasulise teenuse eest eraldi pangamakset tegema.

Soovi punktide ostmiseks logi sisse oma kasutajakontole ning vasakul pool menüüs on pealkiri "Osta Soovi punkte". Sellele pealkirjale klikates avaneb uus aken, kus on võimalik valida Sulle sobiv kogus Soovi punkte ning nende eest tasuda läbi pangalingi. Pärast tasumist kantakse punktid Sinu Soovi kontole ja saad neid kasutada 1 aasta jooksul. 1 Soovi punkti väärtus on 1€. Soovi punkte ei vahetata ümber rahaks ega osteta tagasi. Oma punktide jääki saad Sa näha Soovi kontol pealkirja all "Konto ülevaade".

Punktide eest on võimalik tasuda kuulutuse lisamise, kuulutuse uuendamise ning lisateenuste Tähed ja Galeriid eest. Maksmisel tuleb Sul sellisel juhul valida esimene makseviis "Soovi punktid". NB! Soovi punktidega ei saa tasuda Äripaketi eest.


Palun oodake