Soovist lähemalt

Soovist lähemalt

SOOV loodi 1. mail 1992 a. ja see oli esimene eestikeelne kuulutusteleht, mille eesmärgiks oli pakkuda kuulutamisvõimalust nii eraisikutele kui firmadele. Kuigi kuulutuste äri oli aastakümneid päevalehtede äri lahutamatu osa, oli kuulutusteleht SOOV spetsialiseerunud kuulutustekeskkonna äri algataja Eestis. Esialgsest nelja leheküljelisest paberlehest kasvas kiiresti välja tuhandeid uute ja kasutatud asjade müügikuulutusi sisaldav mahukas kuulutusteleht. Kuid internet on nüüdseks sel alal tegelik väärtuste looja. Seetõttu tõi SOOV 2005. aastal turule oma internetiversiooni aadressil SOOV.ee. 2007. aastal sulges SOOV oma paberversiooni ja keskendus täielikult internetiversiooni arendamisele. 2010. aastal läks SOOV üle maailma edukaima internetikeskkonna Blocket (Rootsi) platvormile ja edu ei pidanud kaua ootama. 2012. aasta kevadel sai Soovist Eesti populaarseim varia kuulutustekeskkond. Üle kahekümneaastane kogemus aitab meil areneda ja ajaga kaasas käia.

Meie peamine eesmärk on olla parim ostu- ja müügikeskkond internetis ja seda eelkõige eraisikutele. SOOV.ee on suurim eraisikute kuulutustekeskkond Eestis, mis pakub eraisikutele tasuta kuulutuste lisamise võimalust. Soovime oma kasutajatele pakkuda võimalikult lihtsat keskkonda uute kuid eelkõige kasutatud asjade müügiks. Usume taaskasutusse ning soovime portaali külastajatele pakkuda võimalikult mugavat veebikeskkonda seisma jäänud asjade müügiks. Oleme palju panustanud sellesse, et ka mobiilikasutajate jaoks oleks nii portaali külastamine kui kuulutuste lisamine võimalikult hõlbus.

  • Soovi keskkonda lisatakse igapäevaselt ligikaudu 1000 uut kuulutust. Suure osa meie kuulutustest moodustab kasutatud autode müük. Eraisikutele on automüügi kuulutuse lisamine TASUTA!
  • Soovis on hetkel enam kui 60 000 aktiivset kuulutust ning Soovi külastab igal nädalal umbes 150 000 kasutajat.
  • Soovi kaubamärk on Eestis laialdaselt tuntud. 2014. aastal teostatud Eesti kuulutustekeskkondade turuuuringute tulemuste põhjal on SOOV antud valdkonna tuntuim kaubamärk.

 

Ettevõtte andmed

SOOV

AS Postimees Grupp
Tallinn, Tartu mnt 80, 10112

Reg.nr: 10184643
KMKR nr: EE100281211

Kontakt
e-mail [email protected]
Soov.ee klienditugi töötab E-R 9.00-17.00


Palun oodake